Tworzę projekty graficzne mające zaciekawić odbiorcę, a zarazem przekazać konkretną treść. Bez znaczenia czy jest to plakat, ilustracja czy identyfikacja wizualna zawsze staram się włożyć w projekt jak najwięcej kreatywnych pomysłów, świeżości oraz zdobytego przez lata doświadczenia.
Swoje umiejętności doskonalę od wielu lat. Wiedza teoretyczna połączona z praktyką na stanowisku grafika kreatywnego w kilku agencjach reklamowych oraz współpracą z własnymi klientami pozwalają mi podejść do zagadnień w sposób profesjonalny. Miałem okazję pracować z różnymi, często wymagającymi klientami z wielu branż.
Wiem, że dobry projekt budzi określone emocje, przekazuje informacje tak, aby zostały zapamiętane. Aby trafić do określonego odbiorcy pracę z każdym zleceniem rozpoczynam od dokładnego zbadania jakich środków użyć, chcąc osiągnąć zamierzony cel. Grafika jest moją pracą, ale co najważniejsze pasją oraz sposobem na życie. Traktuję ją odpowiedzialnie, podchodząc do zleceń z dużym zaangażowaniem. Każdy projekt to także nowe wyzwania, świeże pomysły, kreatywne rozwiązania oraz zdecydowany brak nudy i szablonowego podejścia.
Zależy mi na ciągłym rozwoju – zdobyte doświadczenie nieustannie wzbogacam, poszerzam horyzonty, chłonę wiedzę, śledzę branżowe trendy. Dzięki temu wciąż rośnie grono zadowolonych klientów.
Back to Top